پوستر "اطلس رنگی باکتری شناسی پزشکی"


این پوستر توسط شرکت پل‌ایده‌آل‌پارس تهیه و به صورت کاملا رایگان به تمامی آزمایشگا‌ه‌های دارای پروانه بهره‌برداری (دولتی، خصوصی، خیریه) ارائه می‌شود.

• بدلیل تعداد محدود پوسترها، تکمیل و ارسال فرم، تعهدی برای شرکت جهت تحویل قطعی پوستر ایجاد نمی‌کند.

• از صحت آدرس ایمیل و شماره موبایل (تلگرم/واتس‌اپ) خود جهت ارتباطات آتی اطمینان حاصل فرمایید.

• پوسترها مختص آزمایشگاه‌ها می‌باشند و هر آزمایشگاه تنها یکبار می‌تواند آنها را دریافت کند. پس برای هر آزمایشگاه تنها یک فرم تکمیل شود و پرسنل مختلف آزمایشگاه از ثبت‌نام برای دریافت پوسترها خودداری فرمایند. (درخواست‌های تکراری، غیرمنطبق و ناقص به صورت سیستمی حذف می‌شوند).

• هماهنگی‌ها و پیگیری‌های آتی از طریق کد رهگیری ممکن خواهد بود، در حفظ آن کوشا باشید.

• سوالات خود دربارۀ توزیع پوسترها را صرفا با ایمیل (r.d@medpip.com) ، تلگرم یا واتس اپ (poleideal@ یا 09123340197) مطرح نمایید. به تماس‌های تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

• جهت آگاهی از آخرین وضعیت توزیع پوسترهای آزمایشگاهی عضو کانال تلگرام شرکت پل ایده‌آل پارس شوید. (آدرس کانال تلگرام : telegram.me/poleideal)

نحوۀ توزیع

پس از بررسی فرم‌ها، زمان و محل دریافت پوسترها (از طریق sms و یا ایمیل/ تلگرام/ واتس‌اپ) به افراد واجد شرایط اطلاع‌رسانی خواهد شد و آنها می‌توانند در زمان اعلام شده با همراه داشتن مدارک شناسایی (کارت ملی و کد رهگیری) و ارائه‌ی کپی کارت ملی و کپی ‌پروانه بهره‌برداری آزمایشگاه، پوسترها را دریافت نمایند. عدم تطابق در مدارک و اطلاعات وارد شده در فرم، موجب ابطال درخواست و عدم تحویل پوستر خواهد گردید. در صورت ارسال نماینده جهت دریافت پوسترها، علاوه بر مدارک فوق، ارائه‌ی معرفی‌نامه الزامی است. اگر در زمان مقرر برای دریافت پوسترها اقدام نشود، پوسترها به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد.
*** پوسترها از دفتر مرکزی شرکت پل ایده‌آل پارس قابل دریافت هستند و آزمایشگاه های مستقر در استان‌های غیر از تهران می‌توانند جهت دریافت پوسترها به نمایندگی‌های منتخب در استان-شهر اعلام شده در فرم هم مراجعه نمایند. لذا در انتخاب دقیق محل و روش دریافت پوسترها در فرم، دقت لازم را مبذول نمایید. آدرس و شماره تماس نمایندگان از طریق sms و یا ایمیل/ تلگرام/ واتس‌اپ متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌گردد.

مشخصات آزمایشگاه
آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها، در فیلد موسس، کلمه «دولتی» و در فیلد شماره پروانه کد «00» را وارد نمایند.

آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها کد «00» را وارد نمایند

آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها کلمه «دولتی» را وارد نمایند

اطلاعات تماس آزمایشگاه

مشخصات تکمیل کنندۀ فرم